Аналітики перевірятимуть прокурорів на благонадійність, використовуючи систему YouControl

Sep 24, 2020 | Justice
В межах реформування прокуратури цієї осені відбудеться атестація місцевих прокурорів. У проведенні реформування загального сектору юстиції партнером України виступає Європейський Союз.

Зокрема, Проект ЄС “Право-Justice” надає прокуратурі експертну підтримку, ділиться кращими європейськими практиками, забезпечує супровід роботи кадрових комісій та робочих груп.

YouControl підтримав ініціативу, сприяючи боротьбі з корупцією. Аналітики, які працюють з підготовки досьє кандидатів на посади прокурорів, зможуть скористатись інструментами аналітичної системи для виявлення неблагонадійних прокурорів. Зокрема, за допомогою інструмента YouControl People вони зможуть виявити їх причетність до комерційних структур, а також дізнатись інформацію про судові справи осіб, причетність до корупційних справ, чи підпадають під дію закону про очищення влади. Крім того, фахівці зможуть з'ясувати, яка нерухомість та автотранспорт оформлені на них.

Нагадаємо, раніше YouControl допоміг Громадській раді доброчесності провести перевірку представників суддівської влади на доброчесність та кваліфікованість.